Gadjo Concept
"Gadjo Dilo" Taşın Büyüsü Gadjo'nun Yaşam Rehberi
choose your day wear and live

"Gadjo Dilo"

BAŞLANGIÇ

Herşey Alp’in bir film izlemesiyle başladı. Çingene asıllı yönetmen Tony Gatlif’in 1997 yılı yapımı filmi Gadjo Dilo, markanın esin kaynağı oldu. Gadjo, Roman dilinde yabancı demek, Dilo ise çılgın anlamında. Alp Ayan, 1999 yılında toptan ve perakende ile aksesuar tasarımına girdiği günden bu yana, farklı malzemlerin bir araya geldiği ürünleri  koleksiyonlarında biriktiriyor.  Çılgın kim, yabancı kim sorularının cevabını arayan ve 2022 yılı ile markalaşma yolunda adım atan Gadjo; Alsancak, Bornova, Hatay ve Karşıyaka’da dört mağazada alıcısı ile buluşuyor. 2022 yılının Aralık ayında beşinci şubesini Buca’da açmaya hazırlanıyor.

GADJO İÇİN GÜZELLİK
Kendi olma yolunda ilerleyen herkes bir Gadjo güzeli! Günün değişen modlarına göre her türlü aksesuarı bulabileceğiniz Gadjo koleksiyonları anda kalmak ve hayattan keyif almak için tasarlandı.

GADJO DÖNGÜSÜ
Gadjo ikonu, insanın ve hayatın içindeki sonsuz döngüyü anlatıyor. Her insan ve herşey kendi içinde ve hali hazırda olması gerektiği gibi. Ortadaki yuvarlak bütün olan insanı, maddeyi temsil ederken, dıştaki boşluklu daire bütünden dışarı taşmayı simgeliyor. İçine ve dışına taşan bir döngü; Gadjo.

Ulaşılabilir, keyif alınabilir ve hissedilebilir bir alışveriş deneyimi için hemen dolaşmaya başlayın!