Gadjo Concept
"Gadjo Dilo" Taşın Büyüsü Gadjo'nun Yaşam Rehberi
choose your day wear and live

1.02.2023

Sevgililer Günü
Gezgin Gadjo ve Sevgililer Günü

Kök çakranın rengi olan kırmızı aynı zamanda aşkın rengi olarak da bilinir. Pekİ ama neden? Hiç düşündüz mü? Kök çakra neydi hadi hatırlayalım. İki bacağınız arasındaki en düz alan kök çakra olarak bilnir. Tam karşısında tepe çakra bulunur. İkisi arasındaki doğru enerji akışı aslında bütün çakraların üzerinden dolaşarak geldiği için birindeki tıkankılık öbürünü de etkileyecektir. En iyisi ikisini de açık tutmak peki ama nasıl?

Kök çakra diğer bütün çakraların nazikçe üzerine dizildiği bir yerden gelir. Bolluk, bereket esas konularındandır. Aynı zamanda beden enerjisinin ruhla bağlantı kurduğu yerdir. Bütün bu bilgilerin temeli Hint ve Asya inanışlarına dayanıyor. Ve kadim bilgiler diyor ki kırmızı, kök çakranın rengi. Eğer sen kırmızıyı üzerinde taşırsan o zaman enerjin yükselir. Enerjin yükselirse kendini çevrendekilere olduğu gibi yayarsın ve bu hemen fark edilir. Henüz gizi çözülmemiş bir hayatta yaşıyorsak iyi hissetmenin kimseye bir zararı yok, değil mi?

Kırmızı aksesuarı üzerinde taşımak ilk bakışta sadece bir simge ama kabul edelim ki işe yarıyor!! Neye nasıl bir anlam yğklersen orada büyüyor. Evde rastgele kırmızı bir ip bağlasan da işe yarayabilir, olmaması için bir sebep yok. Yine de kabul edelim ki hepimiz biraz şıklık istiyoruz. “Moda nedir?” gibi derin konulara hiç girmeden, herkesin biraz bileklik, kolye ya da küpe sevdiğinden yola çıkarak bol çeşit ve bütün çakra renklerinden oluşan geniş bir koleksiyonu bu yüzden oluşturduk. Gadjo’yu tanıyanlar bilir özel günler için her zaman bir planımız olmuştur.  Sevgililer Günü için  kırmızı ve aşk, kalp dolu ürünler site ve Trendyol, HepsiBurada’ya sırayla dizildi. Zamanın enerjisi ve ruhun uçuşu her zaman değişir. Ve bir hediye alanın yüzündeki gülümseme, dünyalara bedeldir.

Gadjo’da gün uzun, seçenek çok!